Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Shadow Warrior 2 na świątecznie. Co przygotowali twórcy gry?

Śnieżyca i ostra jatka.

Święta za pasem, zatem w świecie Shadow Warrior 2 zapanowała śnieżna zawierucha. Nowe, mroźne warunki pogodowe, przeciwnicy przystrojeni w duchu świątecznego klimatu oraz naturalnie nieodłączony element tego pięknego okresu – prezenty dla tych, którzy wezmą udział w okolicznościowym evencie w grze.

Naostrz katanę i wpadaj, bo jak nie to zapomnij o Mikołaju – Lo Wang osobiście wpadnie do Ciebie i wręczy ci tradycyjną rózgę.

Przypominamy, że w Shadow Warrior 2 gracze wcielą się w Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Szybko trafia jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Kontynuacja to milowy krok w ewolucji studia oraz marki. Gra wprowadza kooperację dla czterech graczy, ma piękną oprawę i umiejętnie łączy intensywną, brutalną rozgrywkę z warstwą fabularną i specyficznym poczuciem humoru, z którego słynie Lo Wang.

Źródło: Techland

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%