Shadow Warrior 2 na nowym i dynamicznym zwiastunie

Tak gra prezentuje się w akcji.

Shadow Warrior 2 jest kontynuującą przygody byłego shoguna Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Gracze szybko trafią jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Pracujący jako samotny zabójca w zepsutym świecie, budzący grozę wojownik musi ponownie posłużyć się kombinacją gnatów, broni ostrej i magii, by skończyć z zastępami demonów, które niechcący sam wypuścił.

Gracze będą mogli stanąć do walki z piekielnym pomiotem solo lub stanąć ramię w ramię z sojusznikami w czteroosobowym trybie kooperacji, który zapewnia jeszcze więcej emocji. Nieprawdopodobne misje, potężne pancerze i barwny wachlarz misternie zaprojektowanych broni – włącznie z kataną opartą na działaniu piły mechanicznej, pozwalającej na jeszcze efektowniejsze siekanie wrogów… tyle i jeszcze więcej oferuje nowy Shadow Warrior 2, który w rozczłonkowywaniu przeciwników nie ma sobie równych.

Większy pod każdym względem od swojego poprzednika, Shadow Warrior 2 posiada otwarty, czekający na eksplorację świat. Każda nowa lokacja zawiera losowo rozmieszczane i generowane łupy, co sprawia, że żadna rozgrywka nie będzie taka.

Shadow Warrior 2 pojawi się na polskim rynku na platformie PC już 13 października w cenie 129,90 w wydaniu specjalnym. Jesteście ciekawi jak wygląda gra w akcji? Zobaczcie najnowszy zwiastun poniżej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.