Shadow Warrior 2 z darmowym DLC – The Way of the Wang

Shadow Warrior 2 z darmowym DLC – The Way of the Wang
Filmiki z gier Newsy PC

Niezależny deweloper Flying Wild Hog wraz z koneserami darmowych DLC z Devolver Digital zapraszają do tańca w Shadow Warrior 2: The Way of the Wang. To już dostępne do pobrania darmowe rozszerzenie do siekaniny FPP, w której zakochali się gracze PC na Steamie i GOG.com, a także Ci, którzy sięgnęli po pudełkową wersję Premium od Techlandu. Cyfrowa wersja gry dostępna będzie w ten weekend z 25% rabatem, bo jak już tańczyć z katanami, to z fantazją i rozmachem.

DLC The Way of the Wang otwiera nowy obszar w grze, dostępny z miejskiego hub-u. Na Lo Wanga czeka tam siedem specjalnych prób, którym sprostać może tylko taki kozak jak on.  Nowe rzeczy do wytworzenia, jeszcze więcej slotów na klejnoty w broniach i nowe umiejętności odblokowywane po ukończeniu z każdej z prób. A do tego potężna Pięść Gozu, dla tych, którzy zdołają ukończyć ostatnią próbę starożytnego bóstwa. Zagorzałych fanów Shadow Warrior 2 z pewnością ucieszy też możliwość gry na poziomie trudności “insane”, oraz pięć nowych osiągnięć, które można zdobyć grając w zawartość DLC.

Shadow Warrior 2, który miał premierę w październiku, szybko okazał się sukcesem sprzedażowym, zbierając w recenzjach wiele pochwał od znawców tematu kozackich FPS-ów. Już w pierwszym tygodniu czterokrotnie przebił wyniki komercyjne swojego poprzednika – Shadow Warriora z 2013 roku.

W Shadow Warrior 2 gracze wcielą się w Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Szybko trafia jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Kontynuacja to milowy krok w ewolucji studia oraz marki. Gra wprowadza kooperację dla czterech graczy, ma piękną oprawę i umiejętnie łączy intensywną, brutalną rozgrywkę z warstwą fabularną i specyficznym poczuciem humoru, z którego słynie Lo Wang.

DLC Way of the Wang już teraz może pobrać każdy gracz, który zakupił Shadow Warrior 2 w dowolnej edycji. Cyfrowa wersja PC Shadow Warrior 2 dostępna jest na Steam oraz GOG.com. Prawdziwy fan-tradycjonalista może też oczywiście sięgnąć po pełną dobroci pudełkową wersję Premium od Techlandu. Wersji konsolowej należy spodziewać się w pierwszych miesiącach 2017. roku.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie