SCUM powinien zaspokoić miłośników realistycznej rozgrywki

Najnowszy materiał z SCUM skupia się na takich elementach, których dawno w grach nie widzieliśmy.

W sieci wylądował nowy materiał wideo z gry SCUM. Produkcja jeszcze w pierwszym kwartale tego roku ma się ukazać we wczesnym dostępie na Steam, zatem czas przyjrzeć się, nad czym pracuje zespół Devolver Digital.

W grze SCUM zadaniem gracza jest przetrwanie na arenie wyspy Bagne de Cayenne. To tutaj będzie się rozgrywać brutalne show stacji telewizyjnej TEC1. Tak drogi graczu, dobrze się domyślasz. W grze wcielasz się w więźnia, który uczestniczy w rzeczonym show, oczywiście ku uciesze widzów.

Mocnym elementem gry ma być realizm, gdzie wiele elementów ma mieć wpływ na chociażby poruszanie się postaci. Producent daje do dyspozycji sporo możliwości modyfikacji wyglądu bohatera, dla przykładu – jeśli będzie on przy kości, nie będzie się poruszać tak sprawnie jak gracz wysportowany. Także elementy ubioru mają wpływ na jego szybkość, a nawet to, czy się przeziębi na deszczu czy nie. Im lepsze ubranie chroniące przed chłodem, tym lepiej. Takie i inne detale mają mieć ogromny wpływ na rozgrywkę, co twórcy w ciekawy sposób wyjaśniają na filmiku poniżej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.