E3 2018 – Serious Sam 4, SCUM i inne nowości od Devolver Digital

E3 2018 – Serious Sam 4, SCUM i inne nowości od Devolver Digital
E3 2018 Filmiki z gier Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Serious Sam 4, SCUM, Metal Wolf Chaos XD i My Friend Pedro imprezują na tegorocznym Parkingu Devolver Digital na E3 2018, gdzie pełno świetnych food trucków i gier.

Niezależny wydawca Devolver Digital podniósł utytłaną serem od nachosów kurtynę i przedstawił ogrom nowości na swojej tegorocznej konferencji na E3 2018. Po fenomenalnym wprowadzeniu zaskakująco żywej CEO Niny Struthers, Devolver ogłosił długo wyczekiwany remaster Metal Wolf Chaos od From Software, rzucił więcej światła na swój supermax survival SCUM, a także przedstawił widzom grę My Friend Pedro – wyjątkowe połączenie tańca, gracji, bananów i broni palnej.

E3 2018 – nowe gry spod szyldu Devolver Digital

Metal Wolf Chaos XD

Metal Wolf Chaos XD to uwspółcześniona wersja legendarnej gry o mechach od From Software z 2004 roku, wydana oryginalnie tylko na konsole Xbox, tylko w Japonii. Fani studia błagali na kolanach o ten remaster przez niemal 15 lat. Dzięki wyjątkowej kolaboracji Devolver Digital, From Software i General Arcade ich marzenia wreszcie się spełnią. Metal Wolf Chaos XD będzie mieć ulepszoną grafikę oraz mechanikę rozgrywki, a także wsparcie dla rozdzielczości 4k (16:9). Gra będzie dostępna na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC jeszcze w tym roku.

SCUM

SCUM to nowa epoka dla gatunku gier survivalowych. Tytuł – tworzony przez Gamepires w kooperacji z Croteam – będzie dostępny na Steamie w trybie Wczesnego Dostępu już latem tego roku. Gracze wcielą się w więźniów wybranych na gwiazdy niepoztqrwqlnego widowiska, w którym zmuszeni będą przeżyć w nieprzyjaznej dziczy, gdzie czyha na nich wiele pułapek, zarówno ze strony natury, jak i innych uczestników – tych żywych i tych nie-umarłych. Hardkorowy tryb survivalu miesza się tutaj z trybem ‘versus’, w którym gracze będą mogli walczyć ze sobą na zamkniętych arenach i zdobywać cenny ekwipunek.

My Friend Pedro

My Friend Pedro to brutalny balet o przyjaźni, sile wyobraźni i walce jednego człowieka z dosłownie całym światem w imieniu świadomego banana. Tak, dokładnie tak – w tym zdaniu nie ma żadnych błędów. Mieszanka strategicznego celowania, spowolnienia czasu oraz roztrzaskiwanych okien pozwoli graczom doświadczyć niesamowitych sekwencji akcji. My Friend Pedro zostanie wydany na Nintendo Switch oraz pecety na początku 2019 roku.

Serious Sam 4: Planet Badass

Serious Sam 4: Planet Badass rozgrzewa na nowo klasyczną serię shooterów i zabierze graczy na zupełnie nową przygodę pełną amunicji, flaków i… żarcików. Croteam będzie przedstawiać grę na tegorocznych targach parkingu Devolvera.

Devolver Digital świętując tegoroczną konferencję oraz wspominając z sentymentem zeszłoroczną, wystartował z wyjątkową promocją na Steamie: Devolver Digital E3 Sale, w której można zakupić wybrane tytuły ze zniżką do 75%. Gracze nie powinni się zastanawiać nad rzucaniem pieniędzy w ekran – w ten sposób Devolver będzie mógł założyć odpowiedni fundusz wspierający kolejne rozwałki mózgu na przyszłorocznej konferencji.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie