Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

Twórcy Serious Sam tworzą nową produkcję

Scum będzie grą survivalową.

Studio Croteam, które było swojego czasu odpowiedzialne między innymi za serię Serious Sam, przygotowuje nową grę. Nazywa się Scum i będzie sieciową produkcją nastawioną na przetrwanie. Interesująco zapowiada się to, że twórcy postawili tutaj na walkę skazańców, którzy próbują wytrwać na wyspie Bagne de Cayenne – wszystko po to, aby zadowolić widzów pewnego programu TEC1.

Produkcja będzie dostępna w przyszłym roku w programie Early Access za pośrednictwem Steam. Twórcy podają, że zaoferuje otwarty świat, gdzie będzie można w dość swobodny sposób kreować wygląd postaci. Oczywiście nie zabraknie także rozwoju bohaterów o różnego rodzaju umiejętności. Całość ma działać w oparciu o Unreal Engine 4.

Wygląda to trochę jak inspiracja Igrzyskami Śmierci. Ale kto wie, czy akurat taka forma się nie przyjmie? Jak obstawiacie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się