Kolejne 8 plugawych minut ze Scorn. Tak zapowiada się ta wyjątkowa pozycja

Scorn na plugawym, 8-minutowym gameplayu. Jest klimat
Newsy

Scorn to z pewnością jedna z najbardziej dziwacznych gier tego roku. Tytuł możemy obejrzeć w akcji na nowym, 8-minutowym materiale.

Świat inspirowany pracami Zdzisława Beksińskiego czy H.R. Gigera mieliśmy już m.in. w polskim The Medium, ale Scorn wznosi te inspiracje na nowe wyżyny. W sumie gra wygląda tak okazale, jakby jej warstwę artystyczną zaprojektował któryś z wymienionych artystów. To z pewnością ta szczególnie wyjątkowa gra roku i nie tylko – od dawna nie dostaliśmy tak pokręconej i „autorskiej” produkcji.

Scorn zapowiada się więc naprawdę nieźle, a dotychczasowe materiały tylko utwierdzają nas w tym przekonaniu. Deweloperzy nie przestają jednak zachęcać do siebie graczy. Tym razem opublikowali nowe wideo, na którym pokazali 8 minut z początku gry. Jeżeli planujecie ją ograć – możecie rozważyć powstrzymanie się od obejrzenia tego materiału. Jeśli jednak spoilery Wam nie straszne – śmiało!

Całość wygląda w sumie… klasycznie dla tej produkcji obrzydliwie i urokliwie zarazem. Oczywiście w pełnej wersji gry będziemy nie tylko rozwiązywać zagadki, ale również eksplorować i walczyć. Warto nastawić się na wiele wyzwań, bo twórcy wiedzą, że ich świat może rządzić się zupełnie innymi zasadami. Na samym początku lepiej jednak nie nastawiać się na wiele akcji. Twórcy ewidentnie celują w powolne tempo odkrywania kart. Co więcej, niektórzy będą mogli przetestować tytuł jeszcze przed premierą!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Scorn ma zadebiutować 21 października w wersji na PC (Steam, Epic Games Store oraz GOG), a także Xbox Series X i S. Już od momentu premiery będziemy mogli ograć pozycję w Xbox Game Pass.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie