Obrzydlistwo nadchodzi. Twórcy Scorn przypominają o rychłej premierze

Scorn nadchodzi. Twórcy plugastwa przypominają o premierze
Newsy PC Xbox Series

Scorn to z pewnością jedna z najbardziej intrygujących gier roku. Deweloperzy z Ebb Software przypominają o premierze za pomocą krótkiego teasera.

Scorn wygląda na jedną z najbardziej obrzydliwych gier tego roku i w sumie… to dobrze. Wyjątkowa estetyka, atrakcyjna grafika i ciekawie wykreowany świat mogą okazać się prawdziwym skarbem dla fanów horrorów. Dzieło studia Ebb Software ma ukazać się już 21 października 2022, więc w zasadzie wiele czasu nie zostało.

Deweloperzy postanowili przypomnieć nam o zbliżającej się premierze. Wiadomo, przed debiutem trzeba podsycać zainteresowanie. Dlatego też w ostatnim czasie dostaliśmy nowy i świeży (choć to może złe słowo…) gameplay oraz informacje o darmowym prologu. Ten będzie dostępny już 21 września, jednak nieliczni go wypróbują. Twórcy myślą bowiem wyłącznie o osobach, które wcześniej wsparły grę w trakcie zbiórki funduszy na nią.

Tym razem deweloperzy przypominają o zbliżającej się premierze za pomocą bardzo krótkiego, ale niezwykle sugestywnego filmiku na Twitterze. Znajdziemy w nim parę nowych scen, choć większość mogliśmy już podziwiać na poprzednich materiałach. Niemniej niespełna 1-minutowy zwiastun podsyca zainteresowanie.

W opisie tweeta twórcy przypominają o październikowej, zbliżającej się premierze. Warto pamiętać, iż tytuł można kupić na PC i Xbox Series X oraz S. Na ten moment nie znamy szczegółów potencjalnego wydania na innych platformach, w tym sprzęcie od Sony. Ci jednak nie powinni zanadto narzekać, bo niedawne State of Play pokazało, że i tak mają na co czekać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie