Scorn na dobrej drodze do debiutu. Niektórzy przetestują grę wcześniej

Scorn dostanie darmowy prolog i powinno zadebiutować bez przeszkód
Newsy PC Xbox Series

Chyba każdy fan horrorów chciałby przetestować „demo” Scorn. Niestety, na takie atrakcje mogą liczyć wyłącznie nieliczni. Niemniej gra powinna ukazać się bez przeszkód.

Scorn to pewnego rodzaju wyjątek w branży. Deweloperzy z Ebb Software postawili na bardzo intrygujący pomysł i własną wizję. Przy niestety dość popularnej odtwórczości, nowy horror-FPS jawi się na jedną z najciekawszych pozycji. W końcu niewiele gier tak mocno akcentuje body horror i obrzydzenie graczy.

Na Steam deweloperzy podzielili się radosną nowiną. Tytuł powinien zadebiutować bez przeszkód. Kiedy? Jak informowaliśmy wcześniej – 21 października 2022 roku. Wiele do wyczekiwanej i wielokrotnie przesuwanej premiery nie zostało, więc każda pozytywna informacja bardzo cieszy. Tym razem twórcy podkreślają, że tytuł „zakończył proces certyfikacji”. Oznacza to, że właściciele sklepów na których ukaże się gra, otrzymali ją do testów.

W ciągu ostatniego miesiąca produkcja szła pełną parą, a my nadal dopracowywaliśmy skrypty w grze i dodawaliśmy ostatnie szlify. Przygotowując się do Gamescomu, dopracowując szczegóły naszych atrakcji dla wspierających i przygotowując się do premiery w październiku, był to wyjątkowo pracowity miesiąc!

– informują twórcy na Steam

Ponadto deweloperzy informują o możliwości przetestowania darmowego wycinku gry, zwanego tutaj „prologiem”. Ten dostępny ma być już 21 września, czyli dość długo przed premierą. Problem w tym, że zagrają w niego osoby, które wsparły rozwój gry na Kickstarterze. Mowa o osobach na poziomie Tier 2 lub wyższym. Reszta musi czekać na debiut, a przejście gry nie powinno im zająć zbyt wiele czasu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie