Jeśli czekasz na Saints Row, masz się z czego cieszyć. Ważne ogłoszenie twórców

Saints Row - zrzut ekranu ze zwiastuna
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Nowe Saints Row napotkało kilka przeszkód w drodze do premiery, ale wygląda na to, że jest już na ostatniej prostej do debiutu. Deweloperzy potwierdzili świetną wiadomość.

Studio Volition zakończyło już główne prace nad grą – Saints Row zostało oficjalnie „ozłocone”. Oznacza to, że twórcy wprowadzają ostatnie poprawki, produkcja zmierza do tłoczni płyt, a jej pliki są w drodze na serwery Epic Games Store, PlayStation Store i Xbox Store.

Oczywiście nie możemy mieć absolutnej pewności, że nowe odsłona serii Volition zadebiutuje zgodnie z planem. Cyberpunk 2077 pokazał, ze nawet gra ze statusem gold może doczekać się opóźnień. To jednak bardzo rzadki przypadek i wątpię, aby Saints Row napotkało podobne problemy.

Premiera Saints Row jest zaplanowana na 23 sierpnia. Tytuł ten trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Niedawno twórcy gry udostępnili za darmo Boss Factory, czyli wersję demonstracyjną kreatora postaci, który ma dać graczom bardzo duże możliwości personalizowania swoich protagonistów. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie