Saint's Row - grafika z postaciami

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Fani Saint’s Row, przeciek wskazuje, że czeka Was bardzo ciekawy sierpień

Miłośnicy serii Saint’s Row mogą wkrótce zyskać niemałe powody do radości. Choć nadal nie widzieliśmy nowej gry z serii, wkrótce ma się to zmienić.

Seria szalonych sandboxów zniknęła jakiś czas temu z rynku. Miało zastąpić ją umiarkowanie udane Agents of Mayhem, ale gracze ewidentnie nie byli zadowoleni z tej podmianki. Wiemy, że nowe Saint’s Row znajduje się w produkcji, a niedawno spekulowano, że gra zostanie rychło zapowiedziana. Tak się jednak nie stało.

Plotki jednak wróciły. Cieszący się dobrą reputacją informator, Okami, poinformował, że możemy spodziewać się nieodległego pokazu gry. Według jego źródeł, prezentacja nastąpi jeszcze w sierpniu. Jako możliwy termin wskazuje tegoroczny Gamescom, czyli grę powinniśmy zobaczyć między 25 i 27 sierpnia.

Co więcej, Okami wskazuje, że nie będzie to Saint’s Row 5, a reboot serii. Oznacza to, że twórcy będą mogli zaszaleć i pobawić się formułą cyklu. Możliwe, że restartu doczeka się całe uniwersum, choć wątpię, aby całkowicie zaprzepaszczono dorobek marki. Przekonamy się o tym dopiero przy okazji ewentualnego pokazu. Oczywiście jeśli przeciek się potwierdzi.

To wciąż nieoficjalne informacje, choć Okami jest uznawany za wiarygodne źródło przecieków. Niemniej nie warto się przedwcześnie cieszyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się