Niemiec od GTA VI ponownie zaatakował, tym razem na Gamescomie [WIDEO]

Gamescom 2023: Niemiec od GTA VI znów zaatakował [WIDEO]
Newsy PC PS5 Xbox Series

W trakcie Gamescom 2023 mogliśmy przyjrzeć się kuriozalnej sytuacji: pewien fan Rockstara wszedł na scenę i zaczął wypytywać o GTA VI.

Geoff Keighley musiał sprostać niemałemu wyzwaniu, gdy praktycznie na samym początku wielce oczekiwanego wydarzenia doszło do nieprzewidzianej sytuacji. Teraz coraz bardziej zastanawiam się, jak słabo musi być chroniona scena. Przecież tak naprawdę każdy może sobie na nią wejść i zaczął wykrzykiwać do mikrofonu różne dziwne rzeczy.

Psychofan GTA VI atakuje na Gamescom 2023

Na The Game Awards 2022 wraz z twórcami Elden Ring na scenę wbił młody chłopak. Przejął mikrofon, gdy absolutnie nikt początkowo nawet nie wiedział, że nie powinno go tam być. “Myślę, że chcę nominować do tej nagrody mojego zreformowanego ortodoksyjnego rabina Billa Clintona” – powiedział. Szybko został usunięty ze sceny, a nawet aresztowany na krótki czas. Teraz podobna sytuacja powtórzyła się na Gamescom 2023. Ach, Keighley doprawdy nie ma szczęścia.

Pewien Niemiecki fan Rockstara (a nawet psychofan) wbił nagle na scenę i zaczął wykrzykiwać różne, dziwne rzeczy o GTA VI. Wyglądało na to, że starał się dopytać o grze i dowiedzieć się, co się z nią dzieje. “Bill Clinton chce zagrać w GTA VI” – krzyknął, gdy host wydarzenia osłaniał się od “napastnika” i chował przed nim mikrofon. Na szczęście niezaproszony na scenę mężczyzna został szybko z niej usunięty. “To niezwykle rozczarowujące” – powtarzał Keighley.

To wyjątkowa noc dla tak wielu deweloperów i to naprawdę rozczarowujące, że ktoś zachowuje się w ten sposób, ale będziemy kontynuować program. To naprawdę smutne, że coś takiego wydarzyło się w noc, kiedy jesteśmy tutaj, aby świętować to, jak wiele gry dla nas znaczą.

– skomentował krótko host

Wybrnął z tej sytuacji nieco lepiej, niż człowiek, który oblał niedawno tego mężczyznę wodą. Tak – “Niemiec od GTA VI” niedawno pojawił się w jednym z niemieckich programów telewizyjnych o Bundeslidze. Tam również zaczął dopytywać o grę. Oblano go wtedy szklanką wody. Co więcej, wcześniej w podobny sposób wszedł na scenę innego programu na żywo. Więcej o tych zdarzeniach przeczytacie w tym artykule.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie