Rozgrywka z Mass Effect: Andromeda. BioWare pokazuje konkrety!

0 komentarzy

Jesteście zadowoleni z takiej prezentacji?

Podczas The Game Awards 2016 deweloperzy z BioWare pokazali spory fragment nadchodzącego Mass Effect: Andromeda, które pojawi się w przyszłym roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Materiał pozwala podejrzeć eksplorację obcej planety, pojeździmy również pojazdem, skorzystamy z odrzutowego plecaka i przede wszystkim powalczymy. Wszystko wygląda naprawdę ładnie i czuć po prostu klimat serii.

Szkoda tylko, że nadal nie znamy daty premiery, choć pewne przecieki na ten temat już mieliśmy (szczegóły przypominamy pod filmikiem).

Mass Effect: Andromeda – data premiery została jednak ujawniona?

Kolejny przeciek, który wskazuje na ten sam dzień tyle, że innego roku. Data premiery Mass Effect: Andromeda nadal nie została oficjalnie potwierdzona przez producenta, lecz w sieci pojawiła się kolejna informacja, mogąca wskazywać na dzień debiutu gry.

Źródłem owej rewelacji jest Amazon, który przypadkowo opublikował kod na elektroniczną wersję tytułu (PrtScponiżej). Widnieje na nim data 21 marca 2016 roku, zatem mamy do czynienia z ewidentną pomyłką, ponieważ wspomniany dzień już dawno należy do historii.

Możliwe jednak, że błędem jest jedynie rok podany na kuponie, ponieważ już wcześniejsze doniesienia wskazywały na to, że data premiery Mass Effect: Andromeda to 21 marca 2017 roku. Taka informacja została w październiku przypadkiem ujawniona przez wydawnictwo Dark Horse, które zamierza wydać 21 marca przyszłego roku album The Art of Mass Effect: Andromeda.

Jak zaznaczono w opisie albumu, pojawi się on na rynku równocześnie z grą Mass Effect: Andromeda. Czyżby zatem 21 marca? Niewykluczone, choć jeszcze niepotwierdzone.

Na koniec jeszcze cztery piękne screeny z nadchodzącej odsłony MassEffect:

Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się