Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Rozdajemy kody na paczki do Skyforge! [AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Mamy dla Was naprawdę spore pakiety do Skyforge. Zapraszamy!

[AKTUALIZACJA: 1 grudnia 2015]:

Miło nam poinformować, że zwycięzcami w naszym konkursie zostali użytkownicy:

  • piogos
  • KacperP

Szczęśliwcy zostaną poinformowani o nagrodach drogą mailową. Zapraszamy do kolejnych naszych konkursów i dziękujemy za zainteresowanie!

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami, którego zasady są banalnie proste. Całość dotyczy gry Skyforge, a jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie oraz zalogować/zarejestrować się na naszej witrynie. Zacznijmy jednak od tego co najważniejsze w zabawie, czyli nagród!

Otóż do wygrania są dwa pakiety Arisen do Skyforge o wartości prawie 28 euro każdy! Zwycięzców wytypujemy dwóch, więc po jednym pakiecie dla każdego. Szczegóły pakietu:

Arisen PACK ($30.99 / € 27.99):

  • Necromancer Class unlock
  • Cyber Gothic costume
  • Arisen Dance
  • Legendary weapon and offhand
  • Argents 30000
  • Spark replicators 8000
  • Etheral cores 3500

Zasady oraz pytanie konkursowe:

Pytanie konkursowe: Wymień jedno ze studiów, które tworzy Skyforge.

Co jeśli znacie odpowiedź? Wystarczy wysłać maila do nas na kontakt@planetagracza.pl z prawidłową odpowiedzią. W tytule maila koniecznie wpiszcie: KONKURS SKYFORGE. My wybieramy 15 i 40 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas odpowiedź na pytanie konkursowe. Warunek jest jednak taki, że musicie mieć u nas założone konto. Nie macie konta? Formularz rejestracyjny znajdziecie w tym miejscu. Natomiast jeśli okaże się, że 15 lub 40 osoba nie ma u nas konta, bierzemy kolejną osobę z listy mailowej. Proste? Zapraszamy do zabawy!

Na maile od Was czekamy do poniedziałku 30 grudnia, ale liczymy, że zgłosicie się wcześniej! Wyniki podamy dzień później, czyli we wtorek. Wtedy też wyślemy zwycięzcom kody do realizacji pakietów w Skyforge na maile podane w naszym formularzu rejestracyjnym.

Redakcja
PlanetaGracza.pl

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się