Rocket League za darmo do sprawdzenia na Xbox One i PC

Rocket League za darmo do sprawdzenia na Xbox One i PC
Gry za darmo Newsy PC XOne

Już dzisiaj rozpoczyna się kolejny darmowy weekend z Rocket League. Tytuł sprawdzimy na komputerach PC oraz konsolach Xbox One.

Darmowy weekend z Rocket League jest tym razem skierowany do posiadaczy platform PC i Xbox One. Zabawa rozpocznie się 10 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Rocket League za darmo na weekend

Deweloperzy ze studia Psyonix udostępnią Rocket League za darmo w okresie od 10 lipca (godz. 19:00) do 15 lipca (godz. 19:00).

To najlepszy czas, aby sprawdzić całą zawartość letnich nowości w grze – szczególnie Radical Summer. Nasze wydarzenie w grze w stylu lat 80. jest w pełnym rozkwicie. Zgarniaj kasety za granie online, które można wymieniać na unikatowe przedmioty w grze inspirowane kulturą lat 80-tych. Przejdź do trybów Casual, Competitive i Extra lub wypróbuj nowy tryb Spike Rush. Wszelkie przedmioty zdobyte w ramach darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej gry, jeśli zdecydujesz się na zakup Rocket League podczas darmowego weekendu lub po jego zakończeniu – zachęcają deweloperzy.

Kto chce pobawić się przez najbliższe dni przy Rocket League, dzisiaj o wspomnianej godzinie pobierze grę za darmo ze Steam (wersja PC) lub sklepu Xbox (wymagany abonament Xbox Live Gold).

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie