Rocket League Collector’s Edition w pudełku na PS4 i XOne. Data premiery, cena, szczegóły

Chętni na takie wydanie?

Rocket League to jeden z największych fenomenów w branży gier ostatnich lat. Gra szturmem zdobyła rynek wciągając do szalonej rozgrywki ponad 15 milionów graczy na całym świecie. Tytuł otrzymał ponad 100 wyróżnień dla „Gry Roku”.


Rocket League Collector’s Edition, która trafia na polski rynek dzięki staraniom Wydawnictwa Techland, to gratka dla fanów oraz wszystkich tych, którzy mają ochotę zasmakować w szalonej rozgrywce w piłkę nożną. Hit z cyfrowej dystrybucji po raz pierwszy trafi do pudełek, a wydanie wzbogacone będzie dodatkami. Gracze otrzymają:

  • Trzy najlepsze DLC – Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars i Chaos Run, zawierające nowe auta i elementy do ich kustomizacji;
  • kolekcjonerski plakat;
  • oraz dodatkowa atrakcja – wcześniejszy dostęp do czterech absolutnie nowych, ekskluzywnych samochodów, które przez kilka tygodni będą dostępne na wyłączność tylko dla posiadaczy Collector’s Edition.

– Produkcja studia Psyonix to idealny przykład na to, że siła tkwi w prostocie. To gra od której trudno się oderwać, bo po każdym spotkaniu mówimy sobie: jeszcze tylko jeden mecz. I rozgrywamy ich kilkanaście. Rocket League stanowi doskonałą, rodzinną rozrywkę dla każdej grupy wiekowej. Nie trzeba być fanem gier sportowych ani wyścigowych, by doskonale bawić się przy tej produkcji – mówi Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland, Tomasz Gawlikowski.

W Rocket League na boisko wyjeżdżają zespoły złożone z samochodów, a zadaniem graczy jest strzelenie jak największej liczby bramek. Auta w Rocket League nie są jednak zwyczajne – napędzają je rakietowe silniki, pozwalające na skoki oraz prawdziwie odjechane manewry, jak jazda po ścianach czy uderzenie piłki „przewrotką”. Grę wzbogacono o najnowszy dodatek „Hoops” (mecze na zasadach koszykówki). Warto podkreślić, że dzięki opcji podzielonego ekranu (split-screen) Rocket League umożliwia zabawę jednocześnie 4 graczom przy jednej konsoli.

Rocket League Collector’s Edition w wersjach na PlayStation 4 i Xbox’a One ukaże się 24 czerwca 2016 roku, a jej sugerowana cena detaliczna to 129,90 zł.

Zerknijcie na zwiastun:

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet