ROCCAT Taito – podkładka skrojona na miarę

ROCCAT Taito – podkładka skrojona na miarę
Newsy PC Technologie

Nowa podkładka pod mysz oferuje nano-matrycową powierzchnię i cztery rozmiary do wyboru.

ROCCAT Taito właśnie trafiła do sprzedaży. Podkładka została w pełni dostosowany do preferencji użytkowników i jest dostępny w sprzedaży w czterech rozmiarach: Mini, Midi, King i XXL Wide.

Taito 2017 wykonano z wysokiej jakości włókien, które nie tylko są ekstremalnie wytrzymałe, ale także optymalizują ruch myszy i szybkość jej poruszania. Nano-matryca pozwala na płynne manewry, niezależnie od kierunku poruszania dłonią. Spód Taito 2017 pokryto specjalną gumową powłoką, która przylepia się do podłoża i sprawia, że podkładka nie jest podatna na przesunięcia. Stylowe wykończenie w niebieskich barwach firmy ROCCAT dodaje szyku.

Nowy produkt niemieckiego producenta pojawił się w czterech rozmiarach, zaspokajając potrzeby każdego gracza, niezależnie od preferowanego stylu gry. Flagowy rozmiar, ekstremalnie wielki XXL-Wide-Edition to podkładka zapewniająca komfort długi na 900 i szeroki na 330 milimetrów. Rozmiar King zapewnia powierzchnię 400×370 mm, Midi to 400×320 mm, a serię domyka rozmiar Mini z 365×210 mm. Wszystkie rozmiary Taito 2017 oferują identyczną grubość materiału – 3 milimetry.

Źródło: ROCCAT

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie