Sick City nową grą od producenta sprzętów dla graczy

Sick City nową grą od producenta sprzętów dla graczy
Newsy PC

Grę można testować za darmo.

ROCCAT Games Studio rozpoczyna kolejny etap testów alfa gry taktycznej prowadzonej w czasie rzeczywistym – Sick City. Gracze zainteresowani wypróbowaniem pierwszego tytułu stworzonego przez studio ROCCAT, mogą pobrać klienta gry za darmo z oficjalnej strony internetowej Sick City. Akcja bezpłatnego testowania potrwa 6 tygodni i zakończy się 15 października.

Wraz z rozpoczęciem otwartych testów w ramach Early Access, po oficjalnej premierze Sick City, gracze otrzymają możliwość zakupu specjalnych, limitowanych paczek. Gwarantują one ekskluzywne dodatki do gry oraz obniżkę cen pozostałych motywów.

Paczki dostępne w sprzedaży podczas Early Access:

– FOUNDER’S PACK – 9.99 euro za pojedynczy kod
– FRIEND’S PACK – 19.99 euro za cztery kody, jeden dla kupującego – trzy pozostałe dla jego znajomych
– COLLECTOR’S PACK – 49.99 euro, gwarantuje otrzymanie ekskluzywnych, kolekcjonerskich przedmiotów

Osoby, które dokonają zakupu dowolnej paczki, otrzymają legendarną skórkę dla jednej z frakcji występującej w grze – Imperial Legion Skin. Motyw imperialny Legionu będzie można zdobyć wyłącznie podczas Early Access. Po wydaniu gry nie będzie on dostępny dla nowych graczy Sick City. Dodatkowo, przy zakupie paczki w czasie Wczesnego Dostępu, gracz otrzyma gwarancję dostępu do wydawanych w przyszłości aktualizacji tytułu. Nowe mapy, tryby gry oraz dodatkowe strony konfliktu, takie jak np. Wasted Junkies, które trafią do rozgrywki już w październiku, będą pojawiały się regularnie wraz z rozwojem gry.

Zespół Sick City pracuje nie tylko nad rozwinięciem rozgrywki, ale także nad wprowadzeniem opcji dodatkowych, ułatwiających kooperację deweloperów ze społecznością gry. Wkrótce pojawi się system dzielenia się informacjami z twórcami, w tym m.in. opcja raportowania błędów oraz wewnętrzne głosowania, które wyznaczą dalszy kierunek rozwoju tytułu. ROCCAT Games Studios planuje wdrożenie specjalnej waluty, która przydzielana będzie wraz z każdą kolejną rozegraną potyczką. Zebrane środki mają służyć do głosowania w ankietach, dzięki którym gracze wskażą studiu ROCCAT, co chcieliby zobaczyć w Sick City. W praktyce fani „Chorego Miasta” będą mieli kolosalny wpływ na wprowadzane zmiany i kolejność ich udostępniania.

Źródło: ROCCAT

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie