Pierwsze słuchawki gamingowe na świecie z certyfikatem Hi-Res Audio

Pierwsze słuchawki gamingowe na świecie z certyfikatem Hi-Res Audio
Newsy PC Technologie

Ruszyła oficjalna sprzedaż. Oto szczegóły i cena.

ROCCAT, producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży stereofoniczny zestaw słuchawkowy dla graczy – Khan Pro. To pierwsze urządzenie tego typu, któremu oficjalnie przyznano certyfikat Hi-Res Audio, nadawany wyłącznie najlepszym rozwiązaniom technicznym na rynku.

ROCCAT Khan Pro zapewniają według producenta: idealne brzmienie na wszystkich częstotliwościach, głęboki bas, bogate, średnie tony i czyste soprany. ROCCAT twierdzi, że zaawansowany dźwięk przenosi gracza wprost do świata gry i umożliwia mu dokładne określenie pozycji przeciwnika, nawet w trakcie najbardziej dynamicznych pojedynków.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Ważnym elementem zestawu Khan Pro jest mikrofon i jakość rejestrowanego głosu. Technologia „Real Voice” ma umożliwiać najbardziej zbliżoną do naturalnej transmisję dźwięków. Metoda zastosowana w słuchawkach ROCCAT oferuje według producenta szerszy zakres częstotliwości niż konstrukcje konkurencji – od 100Hz do 10 000Hz. Dzięki temu ludzki głos brzmi bardzo naturalnie.

ROCCAT Khan Pro

Słuchawki ważą 230 gramów i posiadają nauszniki, których pianki zapamiętują kształt głowy użytkownika. ROCCAT przekonuje, że niezależnie od czasu rozgrywki, zestaw pozostanie tak samo wygodny, jak tuż po rozpakowaniu, a niewielka waga wpłynie pozytywnie na komfort użytkowania.

Słuchawki ROCCAT Khan Pro dostępne są w kolorze białym, czarnym i szarym w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenie od 429 złotych.

Źródło: ROCCAT, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie