Fotel gamingowy to przeżytek. Zobaczcie łóżko dla graczy!

Jeżeli uważacie, że fotele gamingowe to fanaberia dla bogatych, to czytając o tym wynalazku zapewne złapiecie się za głowę. Oto ono: łóżko dla graczy.

Wirtualna rozrywka wchodzi właśnie na nowy poziom – tak, poziom to bardzo dobre słowo. Od teraz by zagrać w grę, nie będziecie musieli zdobywać się rano na heroiczny wysiłek wstania z łóżka i pokonania żmudnej i niebezpiecznej drogi do biurka z komputerem – bo po co, skoro wszystko, co niezbędne do grania, znajduje się w zasięgu rąk? Taki luksus zapewnicie sobie dzięki rozbudowanemu akcesorium stworzonemu specjalnie dla fanów gamingu.

Japońska firma Bauhutte, która tworzy meble dla graczy, pokazała swoje nowe dzieło: megakomfortowe i ultrafunkcjonalne łoże ze wszystkim, co może przydać się graczowi. Całość jest tak naprawdę zestawem przemyślnie ze sobą połączonych akcesoriów produkowanych przez firmę. I tak znajdziemy tu między innymi regulowany stolik, mebelek z koszyczkami na pokarm i inne składniki odżywcze, listwy, a gdzieś w tym wszystkim jest nawet ukryte specjalne miejsce na pada.

Na szczególne uznanie zasługuje też wysoki regał, który możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć. Jeśli myślicie, że stoją tam książki, to tylko złudzenie optyczne – spójrzcie jeszcze raz. A dla osób, którym od braku ruchu mięśnie odmówiły już całkiem posłuszeństwa, przygotowano uchwyt na tablet lub telefon, który wisi nad poduszką.

Oczywiście nie można też zapominać o głównej atrakcji, czyli łóżku. Na pewno jest ono wygodne i tak dalej – zresztą Bahutte reklamuje zestaw hasłem “zamieszkajmy w łóżku”. Być może uznacie ten projekt za szalony, ale coś mi mówi, że znajdą się na świecie osoby, które wprowadzą słowo w czyn.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.