Co robi nowy patch do Snajpera od CI Games? W niektórych przypadkach skutki mogą być fatalne

3 komentarze

Deweloper już zapowiada kolejną łatkę.

W ten weekend, jak donosi serwis DSO Gaming, CI Games wydało nową aktualizację do Sniper: Ghost Warrior 3, która w niektórych przypadkach uszkodziła zapisy stanu gry. Choć problem nie jest częsty, niektórzy gracze nie kryją swojej frustracji.

Dzisiaj polski deweloper ujawnił poprzez Steam, że pracuje obecnie nad nową, większą łatką, która zajmie się wspomnianym problemem. CI Games zaznacza, że ze względu na problemy z ostatnią aktualizacją na niektórych konfiguracjach PC, gra została przywrócona do poprzedniego stanu. – Obecnie pracujemy nad większym patchem dla PC, który wkrótce zostanie wydany. Zajmie się on problemem z uszkodzonymi danymi zapisu i doda ulepszenia, jak zapisy gier w chmurze.

Zatem jeśli nie włączaliście Sniper: Ghost Warrior 3 od weekendu, gra powinna powrócić do stanu sprzed feralnej łatki i save’y powinny działać jak należy. Jeśli natomiast wasze pliki zostały uszkodzone, trzeba czekać na zapowiedzianą aktualizację.

Ciekawe, czy wraz z tym patchem dostaniemy zmiany, o których deweloper wspominał pod koniec zeszłego miesiąca (przypominamy poniżej).

CI Games wydało oświadczenie w sprawie Sniper Ghost Warrior 3

Serwis DSO Gaming przytaczał pod koniec kwietnia oświadczenie dewelopera, w którym Marek Tymiński, prezes CI Games, tłumaczy dalsze kroki ulepszania gry następująco:

Gra jest dobrze odbierana na rynku, zbieramy cenne informacje zwrotne od graczy i podejmujemy działania, by Sniper Ghost Warrior 3 stał się jeszcze lepszy. Chciałem wyjaśnić, jakie mamy plany odnośnie wspierania gry. Przed wydaniem nowej zawartości, zdecydowaliśmy się zająć optymalizacją Sniper Ghost Warrior 3, aby zmniejszyć problemy z płynnością oraz czasami ładowania. Dopiero kiedy poczujemy, że osiągnęliśmy znaczne postępy w zakresie wydajności, zaczniemy wypuszczać dodatki, jak np. komponent wieloosobowy.

Wierzymy zatem, że po interwencji dewelopera Sniper Ghost Warrior 3 stanie się naprawdę przyzwoitą produkcją. Póki co, grze wystawiamy notę… zapraszamy do naszej recenzji w tym miejscu.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się