Robert Lewandowski rzuca kibicom wyzwanie w Lewandowski: Euro Star 2016

W grze Lewandowski: Euro Star 2016 kibice piłki nożnej mogą rywalizować z przyjaciółmi w sztuce podbijania piłki.

Dzięki wspaniałym występom na europejskich boiskach, Robert Lewandowski stał się znany wszystkim kibicom piłki nożnej w całej Europie. Dzięki tej grze, przenosi on swoją obecność w świecie cyfrowym do nowego wymiaru, zapraszając kibiców do uczestnictwa w treningu przed nadchodzącymi mistrzostwami Starego Kontynentu.

Pomagając zawodnikowi nauczyć się nowych sztuczek i spektakularnych kombinacji, gracze uzyskują specjalne punkty, które następnie mogą wykorzystać na wybór idealnego stroju dla gwiazdy reprezentacji Polski i Bayernu Monachium. Dzięki dziesiątkom dostępnych koszulek, korków, piłek, czapek i kapeluszy, a nawet nowych miejsc (w tym słynnej paryskiej wieży Eiffla) dostępnych w grze, kibice mogą w pełni spersonalizować swoją rozrywkę.

Wszystkie wyniki są porównywane w czasie rzeczywistym online, co pozwala na odnowienie podwórkowej rywalizacji z przyjaciółmi z Facebooka albo walkę z graczami z całego świata. Najlepsi będą mieli szansę na wygranie gadżetów podpisanych przez samego Roberta Lewandowskiego.


Lewandowski: Euro Star 2016 jest dostępne za darmo w App Store i Google Play w 15 różnych językach, m.in. polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim i włoskim.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

11 Shares
Share11
+1
Tweet