Wyremontuj stare obiekty sportowe z Robertem Lewandowskim. Nowa gra studia znanego piłkarza

Robert Lewandowski zapowiada swoją nową grę - Sports: Renovations
Newsy PC

Robert Lewandowski wystąpił w zwiastunie gry Sports: Renovations. Nad tym tytułem pracuje również studio, którego jest współzałożycielem.

Taki marketing może okazać się strzałem w dziesiątkę. W końcu Lewandowski jest niezwykle popularną personą, a wejście w segment gier wideo zapowiadał już od jakiegoś czasu. Ba, w ubiegłym roku wydał nawet kontroler dedykowany Xboksowi i PlayStation!

Robert Lewandowski zapowiada Sports: Renovations

Coś ostatnie nagle wystrzeliła popularność wszelkiego rodzaju „symulatorów-renowatorów”. W sumie nie ma się dziwić, bo polskie House Flipper okazał się niespodziewanym sukcesem i zachęciło innych twórców do sięgnięcia po swój kawałek tego specyficznego tortu. Nadchodzi przecież „symulator” odbudowywania miast po II WŚ, a teraz zapowiedziano również Sports: Renovations. I do tego w zwiastunie wystąpił Robert Lewandowski!

Obecność cenionego piłkarza nie jest jednak niczym zaskakującym. Za projekt odpowiada Goat Gamez, studio powołane do życia właśnie dzięki Movie Games i Lewandowskiemu. Tytuł zapowiada się szczególnie atrakcyjnie dla fanów sportu, których ciekawi „jak to wszystko działa”. Będziemy bowiem mogli odrestaurować zniszczone obiekty sportowe, a co za tym idzie – poznać szczegóły dotyczące ich funkcjonowania.

Daj drugie życie obiektom sportowym w tym relaksującym pierwszoosobowym symulatorze! Przywróć chwałę starym siłowniom, kortom i boiskom, i zarabiaj pieniądze potrzebne do uratowania boiska koszykarskiego w twoim rodzinnym mieście.

– czytamy na karcie Steam gry

Będziemy więc musieli zająć się remontowaniem starych siłowni, boisk czy nawet ścianek wspinaczkowych. Skorzystamy w tym celu z wielu różnorodnych narzędzi, a także części, potrzebnych do ukończenia prac. Gra na razie nie ma dokładnej daty premiery, ale ma ukazać się w 2023 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie