PlayStation chwali się ocenami Rise of the Ronin — ale nie sprzedażą gry…

Rise of the Ronin
Newsy PS5

W sieci pojawił się nowy “zwiastun” gry Rise of the Ronin. Chociaż premiera produkcji Team Ninja już za nami, to marka PlayStation postanowiła pochwalić się ocenami produkcji. Do materiału wybrano zdecydowanie te bardziej pozytywne, a nas zastanawia jedna kwestia. Dlaczego tak ohoczo nie są prezentowane wyniki sprzedażowe?

Rise of the Ronin – nowy zwiastun prezentuje oceny gry

Trailer gry po jej premierze — na taki krok zdecydowała się marka PlayStation w kontekście produkcji Rise of the Ronin od Team Ninja. Tytuł zadebiutował w poprzednim miesiącu i zdobył głównie pozytywne recenzje. Jasne, większość z nich wskazywała na pewne bolączki, jednak nie ukrywajmy, to wciąż bardzo przyzwoita produkcja. Ba, dla niektórych jest to wręcz gamingowe cudo — choć mowa o fanach specyficznego gameplayu. Ocenę z naszej recenzji już znacie, a na materiale wideo możecie ujrzeć opinie innych krytyków:

Nowy trailer gry z ocenami recenzentów

I jak, czujecie się zachęcie do zakupu produkcji? To jeden z ciekawszych tytułów na wyłączność od Sony w tym roku. Posiadacze PS5 zdecydowanie powinni w niego zagrać! Choćby przed premierą Stellar Blade, które budzi równie duże, jak nawet nie większe emocje wśród graczy.

W porządku, wszystko wygląda pięknie i okazale. A gdzie jakieś chwalenie się wynikami sprzedażowymi? Cóż, tych znaleźć nie sposób – a przynajmniej nie w ujęciu globalnym. Z pomocą mogą nam przyjść jednak lokalne dane, które są zbierane na poszczególnych rynkach. Przykładem jest choćby Japonia, w której niedawno ukazał się ciekawy ranking. Na wschodzie królują oczywiście pozycje od Nintendo, jednak gra ekskluzywna na PS5 również poradziła sobie całkiem nieźle — sprzedała się lepiej, niż Dragon’s Dogma 2.

Źródło: GamingBolt

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie