Riders Republic do wypróbowania za darmo na PC, ale tylko przez jeden dzień

Riders-republic rowerzysta
Newsy PC

Jeśli chcielibyście przetestować bezpłatnie Riders Republic, to już niebawem – 12 października – nadarzy się ku temu okazja.

Jeżeli nie udało Wam się załapać na otwartą betę Riders Republic w sierpniu, to nic straconego – teraz można po raz kolejny wypróbować produkcję przed premierą. Gracze pecetowi będą mogli to zrobić w ramach PC Play Day.

Wydarzenie rozpocznie się 12 października o godzinie 9.00 i potrwa 24 godziny. Natomiast pliki z tytułem będą dostępne do pobrania od jutra (11 października). Produkcję przetestujemy wyłącznie za pośrednictwem Ubisoft Connect.

RR to gra z otwartym światem. Weźmiemy udział w sportowych zmaganiach, które łączą różne dyscypliny. Wyścigi rowerowe czy jazda na nartach i snowboardzie to tylko przykłady. Tytuł zaoferuje rozbudowaną karierę i tryb multi.

Debiut Riders Republic planuje się na 28 października. Gra wyląduje wtedy na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Series X/S i Google Stadia. Jednak Ubisoft już wcześniej przedstawiło plan rozwoju produkcji. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie