Revelation Online zostanie wydane na Zachodzie. Startują zapisy do testów beta

Mamy również nowy zwiastun produkcji.

NetEase i wydawca My.com ogłaszają wydanie Revelation Online na PC na Zachodzie. Gra pochodzi ze studia NetEase, drugiej co do wielkości firmy tworzącej gry komputerowe w Chinach i oficjalnego operatora tytułów od Blizzard Entertainment w tym regionie.

Od momentu uruchomienia Revelation Online, zaczęliśmy dostawać masę próśb od graczy z całego świata, aby udostępnić grę także na ich rynku. Współpraca z partnerem jak My.com to dla nas zaszczyt. Revelation Online obejmuje ogrom świetnej zawartości i jesteśmy przekonani, że gracze z Zachodu będą zachwyceni grą, podobnie jak nasi obecni gracze – mówi Tianlei Hu, Head of Pangu, NetEase development studio.


Gracze mogą już teraz rejestrować się do zamkniętej bety. Pracujemy w pocie czoła, aby uruchomić testy już na jesień – dodaje Yury Maslikov, Head of Publishing w My.com Amsterdam. Gra będzie dostępna w języku angielskim, niemieckim i francuskim i chcemy zapewnić graczom lokalne serwery, wsparcie, wydarzenia i zarządzanie społecznością dzięki zaufamy zespołom. Postaramy się także uzupełnić grę o elementy ważne dla graczy na Zachodzie, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Aktywnie współpracujemy z deweloperem, aby wprowadzić te funkcje do gry. 

Revelation Online to tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.

Główne cechy Revelation Online:

  • Absolutna wolność odkrywania świata gry – leć, skacz, jedź wszędzie, gdzie chcesz!
  • Piękny, trwały i otwarty świat: setki lokacji o różnej tematyce i warunkach atmosferycznych.
  • Rozwiń skrzydła i wzbij się w powietrze – przeżywaj przygody, lataj z przyjaciółmi i walcz w przestworzach.
  • Ciekawe sekwencje i dziesiątki przygód opartych na wydarzeniach w grze.
  • Wymagające rajdy na bossów dla 40 graczy.
  • Intensywne wojny PvP dla setek graczy jednocześnie
  • Wiele możliwości dopasowania i ulepszania swojego bohatera.
  • Zaawansowany system społeczny, pozwalający na rozwój stosunków ze sprzymierzeńcami.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet