Revelation Online – klasa Swordmage na nowym zwiastunie

Revelation Online – klasa Swordmage na nowym zwiastunie
Filmiki z gier Newsy PC

Dla osób, które lubią walkę na dystans i potężne zaklęcia.

Międzynarodowy wydawca My.com i deweloper NetEase prezentują nową klasę w Revelation OnlineSwordmage. Dziewiętnaście procent graczy, biorących udział w pierwszym zamkniętym beta teście wybrało właśnie tę klasę i ćwiczyło jej magiczne sztuczki.

Swordmage dzierży co prawda tasak, lecz jego główną bronią są potężne zaklęcia. Całą energię na polu walki Swordmage skupia na rzucaniu uroków o dalekim zasięgu, np. w formie ostrzy, trafiających kilku wrogów na raz. Gracze mają do wyboru siłę lodu, piorunów lub ognia, aby zawładnąć polem walki lub spalić wszystko w zasięgu ich wzroku.

Pakiety założyciela

Gracze będą mogli zapewnić sobie miejsce w zamkniętych beta testach poprzez zakup jednego z trzech dostępnych Founder’s Packów: Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek gracze otrzymają interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące.

Revelation Online to tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie