Resident Evil 3 Remake na nowych screenach. Jill, Nemezis, zombiaki, dużo krwi [GALERIA]

Od debiutu odświeżonego RE3 dzieli nas zaledwie tydzień. W sieci pojawiły się nowe obrazki z gry, które potwierdzają, że remake ma się dobrze i jest gotowy na premierę.

Nowy RE3 trafi do sklepów już za parę dni. A jeśli ktoś bardzo tęskni za tym, by straszył go Nemezis, to serwis Game Informer opublikował parę screenów z gry, które m.in. przedstawiają tego legendarnego potwora oraz główną bohaterkę. Screeny są dowodem na to, że remake wygląda świetnie i na pewno jest gotowy na to, by trafić w łapki graczy. Zresztą zobaczcie sami – galerię publikujemy poniżej.

Przy okazji warto też wspomnieć, że 19 marca twórcy wypuścili wersję demonstracyjną produkcji – jeśli jeszcze nie graliście, polecamy. Co zrobić, by pobrać demo, piszemy tutaj. Natomiast otwarte testy beta Resident Evil: Resistance ruszą już jutro.

Kilka dni temu informowaliśmy również o paru ciekawostkach dotyczących odświeżonego RE3. Poza detalem dotyczącym niezniszczalności noża w remake’u, pisaliśmy też o tym, co ujawniło “rozłożenie” kodu źródłowego wersji demonstracyjnej produkcji: tytuł ma mieć podobno cztery poziomy trudności, a dotarcie do końca fabuły nie będzie bynajmniej czasochłonne: ma nam zająć jedynie 5 godzin.

RE3 Remake ląduje na PC, PS4 i Xboksie One już 3 kwietnia.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.