Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo Resident Evil 3 Remake do pobrania. Linki, gameplay, efektowny zwiastun

Już dzisiaj możemy osobiście wypróbować demo Resident Evil 3 Remake. Gdzie pobrać? Poniżej linki, a na dokładkę gameplay z przejścia wersji demonstracyjnej oraz trailer, który jest do odblokowania po ukończeniu zabawy.

Od premiery pełnej wersji Resident Evil 3 Remake dzielą nas dwa tygodnie, a Capcom jest tak pewne swego, że już teraz pozwala wszystkim graczom pobierać demo odświeżonego horroru. Chętni zagrać? Oto linki.

Demo Resident Evil 3 Remake do pobrania

Według danych ze sklepu Microsoftu, plik z wersją demo Resident Evil 3 Remake waży w przypadku Xbox One 7,47 GB. Na innych platformach powinno być podobnie.

Wiadomo, że najlepiej ograć demo osobiście, lecz jeśli z jakiś powodów nie chcecie/nie macie możliwości, poniżej wrzucamy gameplay z przejścia demo. Jak widać, na szybkiego można ukończyć je w niecałe 20 minut, choć widzieliśmy również gameplay’e, w których przejście trwało około godziny. Wszystko zależy od tego, jak gramy i czy po drodze rozwalimy wszystkie znajdźki. Zaraz pod rozgrywką macie również Ending Demo Trailer, czyli filmik, który jest odblokowywany po ukończeniu próbnej wersji remake’u.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%