Resident Evil 3 Remake – zobaczcie nowy gameplay. Ponad 20 minut rozgrywki

Resident Evil 3 Remake – zobaczcie nowy gameplay. Ponad 20 minut rozgrywki
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Od premiery RE3 Remake dzieli nas niecały miesiąc. W internecie pojawił się nowy materiał z gameplayem, który ma uprzyjemnić fanom czas oczekiwania na grę.

Po sieci hula świeże wideo z rozgrywką z RE3 Remake, które zamieszczamy poniżej. Redakcja GameSpot, która opublikowała filmik z komentarzami, zapewnia, że materiał jest pozbawiony spojlerów – można więc śmiało oglądać bez obawy, że coś, co zobaczymy, popsuje nam za miesiąc przyjemność z grania. To już kolejny materiał, na którym widać, że remake ma naprawdę dobrą oprawę wideo i utrzymuje świetny, mroczny klimat serii.

Resident Evil 3 Remake to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku – przeróbka drugiej części serii zdobyła uznanie wśród graczy i krytyków, więc fani mają nadzieję, że Capcom także i tym razem ich nie zawiedzie. Tytuł będzie zmieniony w porównaniu z oryginałem – twórcy informowali o konkretnych zmianach w gameplayu i fabulewyjawiając między innymi, że tym razem nie będzie można liczyć na alternatywne zakończenia. Dwa miesiące temu pisaliśmy, że produkcja jest już prawie gotowa i czekają ją jeszcze tylko finalne poprawki.

Niedawno twórcy zapowiedzieli też, że zamierzają udostępnić wersję demonstracyjną remake’a. Nie wyjawiono jednak, kiedy konkretnie to nastąpi.

Na premierę nowego Resident Evil 3 fani nie muszą długo czekać: remake zadebiutuje już 3 kwietnia 2020. Zagramy w niego na PC, Xboksie One i PS4.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie