Resident Evil 3 Remake już prawie gotowe. Kilka zmian

Fani serii już mogą zacierać ręce. Okazuje się, że nadchodzące Resident Evil 3 Remake jest ukończone w 90 procentach.

Twórcy Resident Evil 3 Remake udzielili interesującego wywiadu magazynowi Famitsu. Masao Kawada i Peter J. Fabiano przyznali, że gra jest skończona w 90 procentach. Pozostały tylko ostatnie szlify oraz eliminacja błędów. Co jednak ciekawsze, postanowili podzielić się informacjami na temat samej produkcji.

Gracze z pewnością zwrócą uwagę na gameplay, który został nieco zmodyfikowany. Tak samo jeśli chodzi o historię. Trudno w wywiadzie doszukać się szczegółów, ale ponoć czekać ma wiele nowych elementów, znacznie więcej niż w przypadku Resident Evil 2 Remake.

Ponadto do wyboru będą dwie skórki dla Jill Valentine. Jedna całkiem nowa, a druga bardziej klasyczna. Ta pierwsza ma być przygotowana tak, aby strój sprawiał wrażenie bardziej wygodnego dla bohaterki. Cóż, w końcu walka z zombie do łatwych nie należy.

Interesujące jest to, że w grze będzie multiplayer, a jego podtytuł to Resistance. Dostaniemy asymetryczne zmagania 4v1, gdzie czterech nieszczęśników stara się uciec piątemu graczowi, określanemu jako Mastermind. Więcej o rozgrywce w trybie multi pisaliśmy w tej wiadomości.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: