Resident Evil 3 Remake – demo w drodze, opublikowano świeży gameplay [WIDEO]

Resident Evil 3 Remake – demo w drodze, opublikowano świeży gameplay [WIDEO]
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Premiera RE3 Remake zbliża się wielkimi krokami. Twórcy zapowiedzieli właśnie, że szykują demo produkcji. Do sieci trafia również nowy materiał prezentujący gameplay. Tytuł wygląda wyśmienicie!

Na oficjalnym profilu RE na Twitterze twórcy zapowiedzieli, że zamierzają podzielić się z graczami wersją demonstracyjną remake’a. Niestety nie wyjawiono konkretnej daty jej publikacji – wiadomo tylko, że więcej detali na ten temat poznamy „w najbliższej przyszłości”.

Do sieci trafił też świeży materiał z gameplayem RE3 Remake, który zamieszczamy poniżej. Produkcja ma zjawiskową grafikę i trzyma mroczny klimat pierwowzoru. Z wpisu na oficjalnym blogu PlayStation dowiadujemy się również, że świat gry będzie znacznie rozleglejszy niż w pierwowzorze. Postać Jill zostanie wzbogacona o dodatkowy unik, a Nemezis ma być teraz znacznie silniejszym oponentem.

Resident Evil 3 Remake jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier roku 2020. Reprodukcja drugiej odsłony legendarnej serii odniosła spory sukces, dlatego fani mają nadzieję, że Capcom także i tym razem ich nie zawiedzie. Remake RE3 czeka szereg zmian – zarówno w gameplayu, jak i warstwie fabularnej, o czym twórcy informują nas co jakiś czas. I tak m.in. w styczniu dowiedzieliśmy się, że gra zostanie pozbawiona alternatywnych zakończeń. Ostatnio w internecie pojawiła się też całkiem konkretna paczuszka screenów z produkcji. Obrazki możecie obejrzeć pod tym adresem.

Remake „trójki” zadebiutuje już 3 kwietnia 2020 roku. Wtedy to tytuł trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie