Trzy odsłony Resident Evil z ulepszeniami grafiki. Aktualizacja już dostępna

Resident Evil 2, 3 i 7 z aktualizacją grafiki. Next-genowe gry już dostępne
Newsy PC PS5 Xbox Series

Trzy odsłony cyklu Resident Evil otrzymały właśnie aktualizacje z licznymi ulepszeniami grafiki. Możecie je już pobierać na swoje PC i konsole.

Łatki usprawniające gry zostały już wydane na wszystkich platformach. Jeśli kupiliście gry na PS4 lub Xbox One, możecie całkowicie za darmo ulepszyć je do wersji na PS5 lub Xbox Series X i S. Tytuły w wersji na PC otrzymają stosowną aktualizację, która nie będzie wymagała żadnych dodatkowych działań, aby funkcjonować.

Nowe wersje Resident Evil 2, 3 i 7 wzbogacają oprawę gier o ray tracing. Wszystkie produkcje zyskały śledzenie promieni skutkujące w ładniejszym i bardziej realistycznym oświetleniu oraz lepszych cieniach.

Aktualizacje wprowadzają też dodatkową funkcję w postaci wsparcia dźwięku 3D. Dodatkowo gry powinny wczytywać się nieco szybciej na konsolach PS5 i Xbox Series X oraz S.

Wszystkie trzy produkcje dostały również nowe wymagania sprzętowe na PC. Przeczytacie o nich w tym artykule.

Fani Resident Evil nie mają powodów do nudy. Resident Evil Village już niedługo dostanie rozszerzenie fabularne oraz kilka innych nowości. W produkcji znajduje się też remake RE4, który został niedawno zaprezentowany na rozgrywce. Capcom rozpieszcza miłośników zombiaczej marki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie