Red Dead Redemption Remake odkryte w aktualizacji strony. Oto nowe logo i pierwsze informacje

The Last of Us Part II PC, RDR czy Turok - tona gier w nowym przecieku | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawiło się nowe logo Red Dead Redemption Remake i nie tylko. Co więcej, informacje te pochodzą z nowej aktualizacji strony internetowej Rockstara.

O nowej wersji RDR mówiło się już na tyle dużo, że zaskoczeniem byłby brak zapowiedzi. Wszystko jednak wskazuje na to, że gra nie tylko istnieje i się ukaże, ale i jej ujawnienie nastąpi niedługo. W końcu nie często tak intrygujące informacje pojawiają się w aktualizacji oficjalnej strony internetowej producenta. O odkryciu donosi znany informator związany przede wszystkim z grami Rockstara, czyli Tez2.

Tez2 podzielił się na Twitterze nowym logiem odświeżonej wersji Red Dead Redemption. Wygląda na to, że aż tyle się nie zmieniło, choć pojawi się dopisek “Rockstar Games Presents”. Potencjalnie wskazuje na to, że remaster czy remake powstaje właśnie u nich, a nie jak choćby GTA Trilogy u kogoś “z zewnątrz”. Z drugiej jednak strony dopisek ten miało też L.A. Noire, które stworzyło Team Bondi. Ciężko więc zgadywać, co to dokładnie oznacza.

Oprócz tego dostaliśmy również nazwę kodową gry: “RDR1RSP”, co może oznaczać Red Dead Redemption 1 Remastered (lub Remake) Single-player. Nie wiemy, czy deweloperzy pracują nad całkowitym odświeżeniem, czy raczej tylko remasterem. Końcowe “SP” może oznaczać też inne rzeczy, ale zgaduję, że raczej nie dostaniemy wraz z grą trybu multiplayer. Wedle wcześniejszych przecieków, możemy spodziewać się za to dodatku Undead Nightmare.

Istnieje szansa, że zapowiedź nastąpi na dniach. Gra ma ponoć ukazać się w tym roku. W następnym tygodniu Take-Two ma zaplanowane spotkanie finansowe, więc istnieje spora szansa, że planują zapowiedzieć odświeżenie dosłownie na dniach. Znając Rockstara, trailer może pojawić się dosłownie znikąd, nawet dziś. Co ciekawe, nawet ostatnie oficjalne dokumenty firmy sugerują, że odświeżenie RDR wydarzy się niebawem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie