Red Dead Online – Rockstar zaprasza na polowanie i rozdaje prezenty

0 komentarzy

Red Dead Online doczekało się kolejnej aktualizacji. Deweloper dodał do gry wyzwanie Dzikie zwierzęta, tryb Azyl, kolejne ubrania i więcej. Dodatkowo możemy zgarnąć sztabki złota i 500 000 GTA$ do GTA Online.

Red Dead Online wzbogaciło się o ciekawe nowości. Na pierwszy rzut idzie wyzwanie Dzikie Zwierzęta w grze swobodnej, w którym broń i ataki na innych graczy są wyłączone, więc rywalizacja skupia się wyłącznie na polowaniu.

Azyl to z kolei nowy tryb konfrontacji, w którym gracze na zmianę próbują dotrzeć przez ziemię niczyją do swojej kryjówki, unikając przeciwników. Jednocześnie Rockstar zaznacza, że w nadchodzących dwóch tygodniach do Red Dead Online trafią dwa kolejne tryby konfrontacji: Wróg publiczny i Sport królów.

W tym tygodniu każdy gracz otrzyma zestaw przedmiotów inspirowany nowym trybem konfrontacji. Zajrzyjcie do swojej skrytki w obozie lub na pocztę, aby odebrać prezent zawierający:

  • 5x silny tonik
  • 5x silny olej z węża
  • 5x silne lekarstwo
  • 5x silne serum
  • 120 szt. amunicji express do rewolwerów

W najnowszym katalogu Wheeler, Rawson and Co. pojawiły się natomiast takie nowości jak m.in. kwiecista halka gorsetowa i koszula Paddon. Oprócz tego dostępny jest ograniczony asortyment kraciastych kaszkietów, czapek z szopa i czapsów Shaffer. Teraz możecie też udawać oburzenie gestem Jak śmiesz.

Red Dead Online

Dodatkową gotówkę i złoto możemy zgarnąć natomiast grając w niektóre misje Krainy możliwości. Nowi gracze otrzymają dodatkowe 50 RDO$ za ukończenie pierwszej misji, „Honoru koniokradów”. 75 RDO$ czeka za ukończenie „Zabij ich, co do jednego”, a za ukończenie „Zniszczonej przez żal” na nasze konto wpadnie 10 sztabek złota.

Red Dead Online

Rockstar informuje również, że dodatkowo w tym tygodniu możecie otrzymać widoczną powyżej wyjątkową czapkę z szopa w ekskluzywnym kolorze, jeśli dodaliście do swojego konta Social Club weryfikację dwuetapową. Dotyczy to także osób, które zrobią to w tym tygodniu – one otrzymają również 10 sztabek złota do Red Dead Online i 500 000 GTA$ do GTA Online.

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się