Red Dead Online dostaje Złoto głupców. Aktualizacja 1.07 już dostępna

Rockstar prezentuje kolejne nowości w sieciowym trybie RDR 2. 

Patch 1.07 do Red Dead Online wylądował i wprowadza jeszcze więcej zawartości na Dziki Zachód. Wraca potężna broń z oryginalnego Red Dead Redemption oraz pojawia się szalone wydarzenie w grze swobodnej w otwartym świecie. Oprócz tego każdy, kto zagra w tym tygodniu, dostanie w prezencie zestaw przydatnych przedmiotów – zachęca Rockstar.

Patch 1.07 do Red Dead Online – co nowego?

 • Nowa broń: karabin powtarzalny Evans – dalekosiężny karabin znany z pierwszej części Red Dead Redemption. Broń posiada pojemny magazynek, jest zabójcza na dużym i średnim dystansie oraz dysponuje wysoką szybkostrzelnością. Można zmodyfikować kolbę, celownik i osłonę. Karabin jest dostępny bezpośrednio w katalogu Wheeler, Rawson & Co. oraz u każdego rusznikarza.
 • Złoto głupców – wydarzenie w grze swobodnej. Gdy postanowicie wziąć udział w wydarzeniu w grze swobodnej, automatycznie dołączycie do niego w odpowiednim miejscu. Tak jak w przypadku wszystkich wydarzeń w grze swobodnej, Złoto głupców pozwala łatwo i szybko wskoczyć do walki, żeby zdobyć nieco PD i nagród. To także świetny sposób, aby bez atakowania innych graczy w otwartej sesji ukończyć wyzwania dnia polegające na walce. W Złocie głupców stajecie do walki z innymi graczami o prawo założenia złotego pancerza. Punkty zdobywa ten, kto eliminuje rywali, nosząc pancerz, albo zabija jego posiadaczy. Jeśli opancerzony gracz zginie, pozostawiony pancerz może zgarnąć kolejna osoba.Złoto Głupców można rozegrać każdy na każdego lub w ramach band. Aby dołączyć do Złota głupców, w trybie gry swobodnej poczekajcie na stosowne powiadomienie, a następnie przyjmijcie zaproszenie. Jeśli to przywódca bandy przyjmie zaproszenie do Złota głupców (czy też dowolnego innego wydarzenia w grze swobodnej w Red Dead Online Beta), to jej członkowie też automatycznie dołączą do rozgrywki.
 • Nowy zestaw przedmiotów – tym tygodniu wszyscy uczestnicy Red Dead Online Beta otrzymają specjalny zestaw przedmiotów (do odebrania w obozowej skrytce lub na dowolnej poczcie). Pakiet zawiera zestaw przedmiotów, które pomogą przetrwać na Dzikim Zachodzie i poradzić sobie z dowolnym wyzwaniem dnia w grze swobodnej:
  – 60 szt. szybkiej amunicji do pistoletów
  – 60 szt. szybkiej amunicji do karabinów powtarzalnych
  – 2 butelki ogniste
  – 8 ognistych strzał
  – 2 opakowania tytoniu do żucia Jolly Jack’s
  – 2 silne lekarstwa dla konia
  – 1 przynęta jeziorna

To jednak nie jedyny prezent. Każdy, kto do 11 marca ukończy pięć wyzwań dnia, otrzyma w przyszłym tygodniu specjalną błystkę obrotową, która jest przydatną przynętą do łapania ryb wszelkich rozmiarów. Nie da się jej zgubić, nawet jeśli zajdzie potrzeba odcięcia żyłki.

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: