Red Dead Online dostaje Łupy wojenne i pierwszą dostawę rzadkiej odzieży

Rockstar wrzucił na serwery Red Dead Online nieco nowości, zatem warto przyjrzeć się im nieco bliżej.

Red Dead Online wzbogaciło się o nowy tryb w ramach Serii konfrontacji. To Łupy wojenne, gdzie od 2 do 16 graczy dzieli się na drużyny i rywalizuje o łupy. Każda drużyna musi wykraść łupy z kryjówki wroga i dostarczyć je do swojej, jednocześnie chroniąc swoje zapasy. Drużyna, która do końca rundy ukradnie więcej, zwycięży w meczu. Ten tryb konfrontacji można rozegrać w wielu różnych miejscach, m.in. Fort Mercer i Valentine – tłumaczy Rockstar.

Jeśli zagracie w Łupy wojenne w tym tygodniu, otrzymacie za zwycięstwo nagrodę w postaci 8 strzał z dynamitem, które można odebrać w obozowej skrytce lub w placówce pocztowej. Dodatkowo deweloperzy oferują premię 20% do PD za wszystkie tryby konfrontacji.

Kolejną nowością w Red Dead Online są dostawy rzadkiej odzieży do Wheeler, Rawson & Co. Pierwsza właśnie trafiła do gry i będzie dostępna tylko przez ograniczony czas. W tym tygodniu możecie zdobyć dwa nowe stroje oraz inne elementy odzieży i akcesoria:

  • Strój Tasmania (męski) – na screenie powyżej
  • Strój Dunaj (damski)
  • Wiązane spodnie
  • Spódnica z falbanami (damska)
  • Zimowy płaszcz strzelca
  • Kapelusz z gardeniami
  • Niski prosty cylinder

Rockstar tłumaczy, że każdego tygodnia w katalogu Wheeler, Rawson & Co znajdziemy asortyment oznaczony jako „Wkrótce w ofercie”, którego opis po udostępnieniu zostanie zmieniony na „Zapas ograniczony”. Jeśli jakiś towar zostanie wyprzedany, zajrzyjcie do katalogu w kolejnych tygodniach, bo z pewnością za jakiś czas trafi tam ponownie – czytamy na stronie dewelopera.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: