Red Dead Online – darmowy kapelusz i nowe tryby czekają

Red Dead Online – darmowy kapelusz i nowe tryby czekają
Gry za darmo Newsy PS4 XOne

Rockstar wrzucił do Red Dead Online kolejna porcję nowości. Na zachętę, deweloper rozdaje kapelusz z bobrzego futra.

Kto lubi czasem wyskoczyć na Dziki Zachód, w tym tygodniu za samo zalogowanie się do Red Dead Online otrzyma za darmo kapelusz Bellerose (na screenie powyżej). Zostanie on bezpłatnie dodany do naszej wirtualnej garderoby.

Red Dead Online – Król torów i Wróg publiczny

Wspomniany gratis to jedynie zachęta do odwiedzenia gry i wypróbowania grubych nowości. Pierwsza z nich to tryb Wróg publicznyNa tym świecie wygrać można tylko na dwa sposoby: albo jesteście wrogiem publicznym, albo go zabijacie. Zlikwidujcie regularnie zmieniającego się wroga publicznego drużyny przeciwnej, aby zdobyć punkty, ale uważajcie: każde zgarnięte przez niego zabójstwo to punkt dla jego drużyny – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Druga nowością jest natomiast wydarzenie w grze swobodnej Król torów: Ruszcie na tory i przejmijcie jak najwięcej wagonów w tej ruchomej wersji Króla zamku. Przyjmijcie zaproszenie i walczcie o jak najdłuższe panowanie nad wyznaczonym wagonem, aby zwyciężyć.

Co jeszcze? Jak zaznacza Rockstar, W tym tygodniu otrzymacie także zniżkę 35% na wszystkie zapasy. Oprócz tego personalizujcie swoje obozy i kupujcie nowe flagi, wystroje i ulepszone namioty, które szybciej zregenerują rdzenie podczas wypoczynku – teraz zaopatrzenie obozu jest o 25% tańsze. Zajrzyjcie do Crippsa w obozie, aby zapoznać się z ofertą.

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie