Recenzje Resident Evil Village. Wiadomo, kiedy będą pierwsze oceny gry

Karl Heisenberg z Resident Evil Village
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wiemy, kiedy pojawią się recenzje Resident Evil Village. Pierwsze oceny gry poznamy krótką chwilę przed oficjalną premierą.

O Village wiemy już całkiem sporo i wątpliwe, że Capcom jeszcze czymś nas mocno zaskoczy. Gra otrzyma jeszcze jedną wersję demo i zadebiutuje już za tydzień. Wielu graczy wstrzymuje się jednak z zakupem w oczekiwaniu na recenzje tej produkcji.

Na szczęście oceny i recenzje Resident Evil Village pojawią się jeszcze przed debiutem gry. Serwis OpenCritic donosi, że embargo schodzi w środę 5 maja o godzinie 17:00 czasu polskiego. Wtedy też dowiemy się, czy nowy twór Capcom przypadł do gustu recenzentom. Tego samego dnia zapewne pojawią się też nagrania z rozgrywki i być może transmisje na żywo.

Produkcja będzie też miała przed sobą dość trudne wyzwanie. Resident Evil 7 może pochwalić się średnią ocen OpenCritic na poziomie 86 punktów. To bardzo dużo jak na horror i jeśli Capcom chce przebić swój własny wynik, musi się naprawdę bardzo postarać.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak, że Village powtórzy sukces siódemki. Nowy Resident wygląda jak mocne rozwinięcie założeń poprzednika w znacznie większej skali. Dodatkowo sam tytuł jest dłuższy od RE7.

Premiera już niedługo i pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Recenzje pojawią się już za chwilę i przekonamy się, czy Capcom dostarczył przyzwoitą kontynuację serii.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie