Karl Heisenberg z Resident Evil Village

Recenzje Resident Evil Village. Wiadomo, kiedy będą pierwsze oceny gry

0 komentarzy

Wiemy, kiedy pojawią się recenzje Resident Evil Village. Pierwsze oceny gry poznamy krótką chwilę przed oficjalną premierą.

O Village wiemy już całkiem sporo i wątpliwe, że Capcom jeszcze czymś nas mocno zaskoczy. Gra otrzyma jeszcze jedną wersję demo i zadebiutuje już za tydzień. Wielu graczy wstrzymuje się jednak z zakupem w oczekiwaniu na recenzje tej produkcji.

Na szczęście oceny i recenzje Resident Evil Village pojawią się jeszcze przed debiutem gry. Serwis OpenCritic donosi, że embargo schodzi w środę 5 maja o godzinie 17:00 czasu polskiego. Wtedy też dowiemy się, czy nowy twór Capcom przypadł do gustu recenzentom. Tego samego dnia zapewne pojawią się też nagrania z rozgrywki i być może transmisje na żywo.

Produkcja będzie też miała przed sobą dość trudne wyzwanie. Resident Evil 7 może pochwalić się średnią ocen OpenCritic na poziomie 86 punktów. To bardzo dużo jak na horror i jeśli Capcom chce przebić swój własny wynik, musi się naprawdę bardzo postarać.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak, że Village powtórzy sukces siódemki. Nowy Resident wygląda jak mocne rozwinięcie założeń poprzednika w znacznie większej skali. Dodatkowo sam tytuł jest dłuższy od RE7.

Premiera już niedługo i pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Recenzje pojawią się już za chwilę i przekonamy się, czy Capcom dostarczył przyzwoitą kontynuację serii.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się