Recenzje Mass Effect Andromeda – wiadomo, kiedy mija embargo na publikacje

Czekacie na recenzje czy kupujecie w ciemno?

Mass Effect Andromeda zadebiutuje 23 marca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One i jeśli koniecznie chcecie przeczytać recenzje gry jeszcze przed sięgnięciem do portfela, mamy dla Was dobrą wiadomość.

Jak twierdzi branżowy insider posługujący się pseudonimem shinobi602recenzje Mass Effect Andromeda będą dostępne w sieci jeszcze przed premierą nadciągającego tytułu – 20 marca. Przypominamy, że produkcja osiągnęła już złoty status, a deweloperzy z BioWare pracują jedynie nad premierowym patchem.

Oczywiście zdanie wspomnianego insidera to nieoficjalna informacja, lecz shinobi602 zdążył już przyzwyczaić nas do swoich przecieków, które okazywały się prawdziwe. Oby i tym razem było podobnie i recenzje Mass Effect Andromeda rzeczywiście dotarły do nas przed premierą gry!

Mass Effect Andromeda – pierwsze 13 minut rozgrywki

Dziennikarze serwisu IGN opublikowali interesujący materiał związany z nadchodzącym Mass Effect Andromeda. Wideo pokazuje pierwsze 13 minut z rozgrywki, dzięki czemu możemy zobaczyć wstęp oraz postacie i statek Tempest.

Wcześniej z kolei mieliśmy okazję zobaczyć eksplorację w Mass Effect Andromeda. Stosowny materiał zobaczycie poniżej.

Tak wygląda eksploracja w Mass Effect Andromeda

BioWare zaprezentowało najnowszy zwiastun Mass Effect Andromeda, produkcji która już 23 marca będzie dostępna w sklepach. Tym razem producent skupia się na pokazaniu eksploracji i odkrywaniu nowych światów w grze.

Mass Effect Andromeda będzie rozległa. Gracz wybierze się w odwiedziny do planet, które znacznie różnią się od siebie fauną i florą. Podróże mają się odbywać przy pomocy statku Tempest, w którym też bohaterowie znajdą schronienie przed wrogiem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.