Recenzje Enemy Front już w sieci! Tytuł nieudany, jak Powstanie Warszawskie?

Najczęstsze przymiotniki, jakie padają w recenzjach Enemy Front, to: kiepskie, nieciekawe i nudne.

Premiera Enemy Front już za nami. Gra debiutowała na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3 w zeszłym tygodniu. Przyznam, że wypuszczane przed premierą zwiastuny kusiły i nie zwiastowały tak średnich ocen, jakie tytuł od CI Games teraz zbiera.


Recenzja Enemy Front została już dokonana przez kilka dużych serwisów i trzeba zaznaczyć, że oceny nie są wysokich lotów. GameSpot potraktował grę, jak klasycznego średniaka, wystawiając notę 5/10 (sprawdzali wersje konsolowe). Recenzent narzekał, że tytuł lubi się zawieszać, fabuła jest po prostu nudna, a kampania nieciekawa. Dodatkowo poziomy, po których biegamy za szkopami, nie powalają wykonaniem.

Jeszcze gorsze zdanie o Enemy Front miał recenzent serwisu IGN (sprawdzali wersję PC). Recenzja tytułu zakończyła się tutaj oceną 4,7/10. Dlaczego tak słabo? Za kiepską oprawę audio-wizualną oraz poważne potknięcia w trybie multi – mało map. Eurogamer.net (recenzja wersji Xbox 360) nie zostawił natomiast na polskim tytule suchej nitki. Ocena 2/10 – szkoda gadać.

Enemy Front ma jednak jakieś plusy. Najlepiej ujął to recenzent serwisu GameSpot – jest fajny tryb snajperki, no i można ustrzelić kilku nazistów. I tyle.

Wszystko o Enemy Front w jednym miejscu – zwiastun, informacje i tryb multi

Przypominamy, że Enemy Front pozwala wcielić się w Roberta Hawkinsa – amerykańskiego korespondenta wojennego, który ma polskie pochodzenie. Poznamy jego losy podczas krwawej walki Powstania Warszawskiego. Akcja gry rozegra się nie tylko w naszym pięknym kraju nad Wisłą. Niektóre misje przeniosą nas do Norwegii, Francji czy Niemiec.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • robik

    Nie wiem dlaczego, ale podejrzewałem, ze to nie będzie za dobra gra.

2 Shares
Share2
+1
Tweet