Ten NPC z RDR2 potrzebował chwili, by stwierdzić, że dostał kopniaka

RDR2 koń NPC kopniak
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Sympatycy RDR2 nie zawodzą, jeśli chodzi o publikowanie ciekawych materiałów z gry. Jeden z najnowszych filmików pokazuje NPC-a-symulanta.

RDR2 to wielka produkcja, która praktycznie nie nudzi się fanom, choć od jej premiery upłynęło już trochę czasu. W sieci pojawiają się coraz to nowe mody do gry i inna fanowska zawartość – na przykład filmiki ze smaczkami i błędami. Oto jeden ze świeższych materiałów.

Użytkownik Reddita o pseudonimie Bottulowora podzielił się wczoraj ze społecznością filmikiem, który pokazuje ciekawy błąd w rozgrywce. Chodzi o opóźnienie animacji. Kopnięty przez głównego bohatera NPC wsiada na konia; dopiero po chwili przypomina sobie, że dostał kopniaka i odpowiednio na to reaguje.

Na początku roku o Red Dead Redemption 2 zrobiło się trochę głośno. To za sprawą fanów, którym nie podoba się, że Rockstar inwestuje swój czas i budżet w rozwijanie GTA, zaniedbując produkcję o kowbojach. W styczniu jeden z fanów zainicjował przedsięwzięcie, które miało na celu przypomnienie twórcom o grze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie