Gracze chcą uratować Red Dead Online. „Teraz wszystko sprowadza się do GTA V”

RDR2 Arthur trzela
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Red Dead Online w 2020 roku stało się samodzielną grą i nadal jest rozwijane. Tempo wzbogacania zawartości produkcji nie satysfakcjonuje jednak graczy, którzy domagają się zmian.

6 stycznia wystartowała akcja ratunkowa dla produkcji, która działa pod tagiem #SaveRedDeadOnline na Twitterze. W inicjatywę zaangażowały się tysiące graczy z całego świata i ciągle pojawiają się kolejne wpisy od rozzłoszczonych fanów gry. Akcję zapoczątkował redaktor RockstarINTEL, który mocno skrytykował słynne studio.

Dwa lata tego nonsensu od Rockstar. Po prostu już im nie zależy, troska i miłość do Red Dead Redemption 2 już dawno minęła. Teraz wszystko sprowadza się do GTA V. Co za rozczarowujący zwrot akcji.

Przepraszam za moją tyradę, ale tak długo czekałem na to, aby okiełznali tę niesamowitą grę. Rockstar złożyło wiele obietnic w 2018 roku, że (RDO – red. ) będzie stale ewoluować, ale najwyraźniej tak nie jest. To już dwa lata, od kiedy muszę znosić to zachowanie. To niedorzeczne i oburzające.

– napisał Ben T. na Twitterze

Faktem jest, że Red Dead Online nie rozwija się tak szybko jak GTA Online. Wynika to z tego, że jest też mniej popularnym tytułem, który najpewniej nie generuje takich przychodów, jak GTAO. Oczywiście RDO dostaje aktualizacje zawartości, jednak nijak się one mają do chociażby ostatniego darmowego dodatku do sieciowego GTA.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie