RDR2 Arthur trzela

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracze chcą uratować Red Dead Online. „Teraz wszystko sprowadza się do GTA V”

Red Dead Online w 2020 roku stało się samodzielną grą i nadal jest rozwijane. Tempo wzbogacania zawartości produkcji nie satysfakcjonuje jednak graczy, którzy domagają się zmian.

6 stycznia wystartowała akcja ratunkowa dla produkcji, która działa pod tagiem #SaveRedDeadOnline na Twitterze. W inicjatywę zaangażowały się tysiące graczy z całego świata i ciągle pojawiają się kolejne wpisy od rozzłoszczonych fanów gry. Akcję zapoczątkował redaktor RockstarINTEL, który mocno skrytykował słynne studio.

Dwa lata tego nonsensu od Rockstar. Po prostu już im nie zależy, troska i miłość do Red Dead Redemption 2 już dawno minęła. Teraz wszystko sprowadza się do GTA V. Co za rozczarowujący zwrot akcji.

Przepraszam za moją tyradę, ale tak długo czekałem na to, aby okiełznali tę niesamowitą grę. Rockstar złożyło wiele obietnic w 2018 roku, że (RDO – red. ) będzie stale ewoluować, ale najwyraźniej tak nie jest. To już dwa lata, od kiedy muszę znosić to zachowanie. To niedorzeczne i oburzające.

– napisał Ben T. na Twitterze

Faktem jest, że Red Dead Online nie rozwija się tak szybko jak GTA Online. Wynika to z tego, że jest też mniej popularnym tytułem, który najpewniej nie generuje takich przychodów, jak GTAO. Oczywiście RDO dostaje aktualizacje zawartości, jednak nijak się one mają do chociażby ostatniego darmowego dodatku do sieciowego GTA.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%