Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Red Dead Online również otrzymało świąteczny event. Co nowego?

Rockstar Games przygotowało świąteczne wydarzenie dla graczy Red Dead Online. Również w tym przypadku otrzymamy kilka prezentów.

Moduł sieciowy do Red Dead Redemption 2 niedawno stał się samodzielną grą. Nadal możecie kupić ją za grosze, a baza graczy znacznie się rozrosła. Rockstar wziął się za rozwój swojego nowego dzieła sieciowego i do gry trafiło świąteczne wydarzenie.

Na całej mapie spadł śnieg, okoliczne pustkowia nawiedzają ostre zamiecie, kolędnicy spacerują ulicami miast a Saint Denis zostało odpowiednio przystrojone. Jak świętować, to pełną parą.

Podobnie jak w przypadku GTA Online, tak i tutaj otrzymujemy kilka prezentów:

  • Kupon na odebranie dowolnej odzieży wierzchniej (płaszcza, marynarki lub kurtki)
  • Kupon na odebranie dowolnego karabinu powtarzalnego
  • Skórkę do karabinu Evans

Nieco skromniej względem GTAO, ale i tak nie ma na co narzekać.

Ponadto do gry trafiła nowa odmiana koni, kilka świątecznych trybów rozgrywki, a klasa Łowcy Nagród otrzymała bonus doświadczenia. Miło, że przy okazji wydarzenia świątecznego wprowadzono do gry pomniejsze nowości.

Jeśli spędzacie w Red Dead Online sporo czasu i regularnie kupujecie przedmioty za walutę premium, to warto odwiedzić wewnątrzgrowy sklepik. Pojawiło się tam kilka zniżek na poszczególne przedmioty.

Podobny event pojawił się również w Grand Theft Auto Online. Jego zawartość znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się