Fan RDR2 porównał jazdę konną w grze z rzeczywistością

RDR2 konik realizm
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Sympatyk RDR2 udostępnił w sieci filmik, na którym pokazał podobieństwo wirtualnej jazdy konnej do tej w realnym życiu.

Red Dead Redemption 2 to gra, która pomimo upływu czasu ciągle żyje i ma się dobrze. Dowodem na to są nowe treści (mody, filmiki), które fani tytułu wciąż publikują w internecie. Użytkownik Reddita o pseudonimie Facial_Fettus stworzył wideo, którego celem jest ukazanie realizmu jazdy konnej w produkcji o kowbojach.

Gracz napisał:

Zestawiłem wideo pokazujące mnie na koniu w RDR2 i mnie na koniu w prawdziwym życiu. Niesamowite, jak realistyczna jest ta gra. Detale są fenomenalne.

Widok i zachowanie zwierzęcia są niemal identyczne w obydwu nagraniach. A dopracowanie modelu jazdy to tylko jeden z aspektów gry, która pod względem poziomu detali zdaje się nie mieć sobie równych. Krajobraz również wygląda niczego sobie.

Wracając na chwilę do koni w RDR2, warto wspomnieć, że nie tak dawno pisaliśmy chociażby o ciekawym życiu prywatnym dzikiego rumaka, którego podejrzał i nagrał jeden z graczy.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie