Ten mod do Red Dead Redemption 2 pozwoli Wam wyjechać na wakacje

Red Dead Redemption 2 - mod na wakacje
PC

Do Red Dead Redemption 2 trafił mod, który pozwala na wyjechanie na wakacje do Guarmy. Gracze skorzystają z paru ciekawych aktywności, w tym z polowania na zombiaki.

Modyfikacja Trelawny’s Travel otwiera biuro podróży Trelawny w Saint Denis. Dzięki niemu możecie dostać się na wyspę Guarma całkowicie za darmo, a w samej lokacji znajdziecie… ośrodek wypoczynkowy.

Sama Guarma jest gigantyczna – autor modą ją odnowił i przebudował. W efekcie jest co zwiedzać, a i aktywności pobocznych nie brakuje. Gracze mogą, na przykład, zapolować na zombiaki lub pantery, popływać z żółwiami, postrzelać do bandziorów czy nawet polatać balonem i popływać łodziami. A to i tak nie wszystko, co możecie zrobić na Guarmie.

Mod jest stale aktualizowany. Trzeba przyznać, że to jeden z ciekawszych fanowskich projektów przeznaczonych Red Dead Redemption 2. Jeśli macie dość poważnej fabuły i chcecie, aby Arthur Morgan wreszcie trochę sobie odpoczął, wiecie już, gdzie go wysłać. Przygotujcie jednak wcześniej trochę gotówki, bo za niektóre atrakcje trzeba będzie zapłacić. Przynajmniej nie ma tłumów.

Modyfikację pobierzecie w tym miejscu. Jeśli chcecie skorzystać z aktywności związanej z zombiakami musicie zaopatrzyć się też w moda Undead Nightmare II, o którym pisaliśmy w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie