Rambo 5 – pierwsze zdjęcia. 72-letni Sylvester Stallone znowu walczy

W sieci wylądowały pierwsze zdjęcia prezentujące Sylvestra Stallone, jakiego zobaczymy w Rambo 5.

Sylvester Stallone po raz kolejny wciela się w kultową postać Rambo. Nowa odsłona filmu nie posiada jeszcze konkretnej daty premiery i wiadomo jedynie, że film trafi do kin jesienią 2019 roku. Rambo 5 z pewnością przyciągnie przed duży ekran wielu starszych widzów, którzy sentymentem darzą kultową pierwszą część z 1982 roku oraz dwie kolejne starsze odsłony. Trylogia Rambo należała do udanych, czwarta część z 2008 roku mogła się podobać, lecz jak wyjdzie z piątką?

Rambo 5 – Sylvester Stallone powraca

Po 10 latach przerwy (od wydania filmu John Rambo) rozpoczynają się zdjęcia do Rambo 5. Sylvester Stallone informuje o tym fakcie osobiście zamieszczając na Instagramie dwa zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej. Aktor ma już 72 lata i z pewnością scenariusz będzie brał to pod uwagę. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jak spisze się ekipa stojąca za produkcją.

Reżyserem Rambo 5 został Adrian Grunberg („Dorwać gringo”), a za scenariusz odpowiada Sylvester Stallone oraz Matt Cirulnick.

Jaka fabuła? Sylvester Stallone przestał już wojować i zamieszkał na ranczo w Arizonie. Nasz weteran zmaga się z zespołem stresu pourazowego (PTSD) i nienajlepsze wspomnienia zabija ciężką pracą. Zarządczyni ranczo i długoletnia przyjaciółka naszego bohatera – Maria – informuje go jednak o zaginięciu wnuczki. Młoda dziewczyna wyjechała do Meksyku na imprezę i ślad po niej zaginął. Maria oraz Rambo ruszają na poszukiwania.

Sytuacja w Meksyku jest gorąca, a Rambo odkrywa kartel zajmujący się handlem oraz wykorzystywaniem seksualnym kobiet. Rambo współpracuje z dziennikarzem, którego przyrodnia siostra również została porwana i musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby ocalić dziewczyny i zlikwidować złoczyńcę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: