Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rambo 5 – data premiery filmu już ujawniona

Jeśli nie możecie doczekać się ostatniej przygody Johna Rambo, mamy dla Was świetne wieści. Data premiery filmu Rambo: Last Blood otrzymała datę premiery.

Dotychczas wiedzieliśmy jedynie, że Rambo 5 pojawi się w kinach na jesień tego roku. Teraz możemy już sprecyzować miesiąc oraz dzień, w którym ostatnia część kultowej serii zawita na wielkim ekranie.

Rambo 5 – data premiery – 20 września 2019

Data premiery Rambo: Last Blood została podana przez Studio Lionsgate (dzięki deadline.com). Film zawita w amerykańskich kinach 20 września tego roku i nie wiadomo, czy tego samego dnia zobaczymy go w polskich kinach, czy jednak przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Reżyserem Rambo 5 został Adrian Grunberg („Dorwać gringo”), a za scenariusz odpowiada Sylvester Stallone oraz Matt Cirulnick.

Jaka fabuła? Sylvester Stallone przestał już wojować i zamieszkał na ranczo w Arizonie. Nasz weteran zmaga się z zespołem stresu pourazowego (PTSD) i nienajlepsze wspomnienia zabija ciężką pracą. Zarządczyni ranczo i długoletnia przyjaciółka naszego bohatera – Maria – informuje go jednak o zaginięciu wnuczki. Młoda dziewczyna wyjechała do Meksyku na imprezę i ślad po niej zaginął. Maria oraz Rambo ruszają na poszukiwania.

Sytuacja w Meksyku jest gorąca, a Rambo odkrywa kartel zajmujący się handlem oraz wykorzystywaniem seksualnym kobiet. Rambo współpracuje z dziennikarzem, którego przyrodnia siostra również została porwana i musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby ocalić dziewczyny i zlikwidować złoczyńcę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się