Rambo 5 trailer. Oto zwiastun filmu, który wyciekł do sieci

0 komentarzy

Możemy już obejrzeć zwiastun filmu Rambo 5 Last Blood. Choć jakość nie jest doskonała, w zupełności wystarcza, by przekonać się, jak zapowiada się ostatnia przygoda Johna Rambo.

Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes wyemitowano przedpremierowo zwiastun Rambo 5 Last Blood. Na widowni nie zabrakło widzów, którzy zarejestrowali filmik i wrzucili do sieci. Takim oto sposobem możemy spojrzeć na pierwszy trailer filmu, ponieważ dotychczas musieliśmy opierać się jedynie na zdjęciach z planu.

Piąta część Rambo już 20 września 2019 roku ma pojawić się w kinach. Będzie to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji akcji od lat. Po raz kolejny w głównego bohatera wcieli się Sylvester Stallone, który jest także scenarzystą projektu.

Rambo zaszyje się na farmie w Arizonie, gdzie będzie walczył z zespołem stresu pourazowego. Kiedy córka jego wieloletniej przyjaciółki Marii zostanie porwana, bohater ruszy jej na ratunek. Wraz z dziennikarzem, którego przyrodnia siostra również zaginęła, będzie musiał poradzić sobie z kręgiem przestępczym zajmującym się handlem ludźmi w celach seksualnych.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się