Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rambo 5 z wybuchowym zwiastunem. Sylvester Stallone i jego wojna

W sieci wylądował świeżutki zwiastun filmu Rambo 5 Last Blood. Zapraszamy do oglądania.

Jeszcze miesiąc i będziemy mogli usiąść w kinie na Rambo 5. Z okazji zbliżającej się premiery, producenci przedstawili nowy zwiastun Ostatniej Krwi, który wypełniony jest akcją oraz migawkami ze starszych części, które uczyniły Johna Rambo tym, czym jest obecnie – maszyną do zabijania.

Piąta część Rambo już 20 września 2019 roku ma pojawić się w kinach. Będzie to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji akcji od lat. Po raz kolejny w głównego bohatera wcieli się Sylvester Stallone, który jest także scenarzystą projektu.

Rambo zaszyje się na farmie w Arizonie, gdzie będzie walczył z zespołem stresu pourazowego. Kiedy córka jego wieloletniej przyjaciółki Marii zostanie porwana, bohater ruszy jej na ratunek. Wraz z dziennikarzem, którego przyrodnia siostra również zaginęła, będzie musiał poradzić sobie z kręgiem przestępczym zajmującym się handlem ludźmi w celach seksualnych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się